Ресторан

  • Ресторани на Закарпатті
  • Ресторани на Закарпатті
  • Ресторани на Закарпатті
  • Ресторани на Закарпатті
  • Ресторани на Закарпатті
  • Ресторани на Закарпатті

Ресторан Чорна СкеляПодорожуючи для того щоб познайомитись з культурою іншого народу недостатньо подивитись на визначні пам’ятки та споруди. Відчути весь колорит повсякденного життя можна тільки познайомившись із звичаями та їжею.
Ми прагнемо щоб гості ресторану "Чорна Скеля" поринули в ексклюзивну атмосферу з відмінним настроєм та вишуканими стравами, яких немає вдома. Ресторан готелю чекає своїх гостей справжньою закарпатською гостинністю та смачними стравами. Тут можна скуштувати чудові смаки угорської та української кухні, а також місцеві делікатеси. У меню пропонуються найпопулярніші домашні страви, вишукані десерти та освіжаючі коктейлі,легкі вегетаріанські страви.
У нашому ресторані можна відсвяткувати будь- яку подію: весілля, день народження,іменини,випускний вечір, зустріч випускників,корпоративи, дівич-вечір (дівішник)та парубочий (мальчішник) .
Тераса ресторану влітку є ідеальним місцем для приємного обіду.Не можливо знайти кращого місця для сімейного відпочинку,урочистих подій та ділових зустрічей як прекрасне природне середовище Чорної гори. Окрім гостей нашого готелю, ми також раді бачити в нас туристів. Незалежно від того, подорожуєте ви пішки чи їзди на велосипеді, відпочиваєте в сімейному колі на території розважального комплексу, якщо зголодніли , наш ресторан працює для вас щодня з 10:00 до 23:00.
У разі святкування весіль, днів народжень та інших урочистостей графік роботи ресторану змінний.