Готель

Чорна ГораЧорна гора височіє над славним містом Виноградів і є одним із заповітних масивів Карпатського біосферного заповідника..Південна частина гори ідеально підходить для вирощування винограду.Тут же розташована найтепліша точка Закарпаття, яка також заслуговує уваги- джерело Теплиця.
Готельно- розважальний комплекс Чорна Скеля, розташований під південним передгір'ям Чорної гори і пропонує приємний відпочинок на березі колишнього кар’єру в мальовничому оточенні. Пляж курорту відкритий з 9:00 до 20:00 к.ч. Вхідний квиток з понеділка по п'ятницю коштує 50 гривень, у вихідні та святкові дні 100 гривень, діти віком до чотирьох років можуть плавати безкоштовно. Діти до 12 років можуть безкоштовно користуватись окремими невеликими басейнами,гірками, надувними басейнами та батутом.
Дорослі можуть дістатися до озера в чотирьох кроках на двох гірках, красу яких посилюють два штучних водоспади. На додаток до душів і роздягалень, на території розважального комплексу також знаходяться чисті та добре обладнані туалети, які прибираються. Озеро оточене доглянутим зеленим газоном, декоративними чагарниками та соснами.
Також є міні-тваринний сад з кроликами, оленями та дикими качками. Цікаво відзначити, що одна з дивних скельних утворень кам'яної стіни нагадує відвідувачам матір з дитиною, і багато хто в них бачать Діву Марію та фігуру Ісуса як дитину. Для комфортного проведення часу на пляжі озера є деревяні альтанки та зонтики з лежаками. Крім того про безпеку наших відвідувачів піклується шість кваліфікованих рятувальників та медпрацівник.

Номери

Стандарт

У номерах №1 та №3 «Стандарт» тримісний є одне двомісне ліжко та одинарне ліжко, телевізор, кондиціонер, шафа-купе, санвузол.У № 4 двомісне ліжко та диванчик...

Покращений стандарт

У кожному номері «Покращений стандарт» є : велике французьке ліжко та канапа, шафа-купе, туалетний столик, два м’які стільці, телевізор, кондиціонер, санвузол...

Люкс

Готельний номер «Люкс» у якому м’яка частина, велике двомісне ліжко, два м’які стільці, телевізор, кондиціонер, шафа–купе, туалетний столик, душова кабінка,санвузол.

Економ

Заощадлива кімната з двухспальнім ліжком або двома окремими ліжками , два м’які стільці, телевізор, кондиціонер, шафа–купе, туалетний столик, душова кабінка,санвузол.

Апартамент

2 Спальній апартамент, 2 велике французьке ліжко та канапа, телевізор, кондиціонер, шафа–купе, туалетний столик, душова кабінка,санвузол.